Przypominasz sobie, jak pięknie jest wiosną i wczesnym latem, kiedy wszystkie drzewa owocowe kwitną i zapowiadają bogate plony w najbliższej przyszłości. Pomyśl teraz o kraju kwitnącej wiśni, czyli Japonii, w której wiśnie są nie tylko drzewem przynoszącym owoce, ale także symbolem tego kraju. Fototapeta jak z bajki przeniesie Cię w świat orientalny, gdzie można spotkać fantastyczne zwierzęta, zaobserwować inną kulturę i jej zwyczaje. Tam wiśnie rosną wzdłuż alejek w parkach, w ogrodach i przy ulicach, zdobiąc całe miasta, które zmieniają się co roku w bladoróżowy festiwal kwiatów. Dziś możesz stworzyć wspomnienie wiosny z drobnymi biało-różowymi kwiatuszkami wiśni i cieszyć się wystrojem, który będzie powodował pozytywne nastawienie na cały następny dzień, a wieczorną porą pomoże Ci się wyciszyć i przygotować do snu. Kwiatowe i roślinne motywy w domu są zawsze dobrym pomysłem dla osób, które dużo pracują lub nie mają możliwości przebywać w otoczeni zieleni, mogą sprawić sobie imitację japońskiego ogrodu lub zniewalającego krajobrazu, którego pierwszy plan stanowią kwitnące wiśnie, z japońskiego „sacura”. Kwieciste części wystroju w jasnych pastelowych kolorach, w odcieniach szarości lub obrazy malowane miękkim pociągnięciem farbą akwarelową. Bez względu na styl fototapety możesz osiągnąć efekt ocieplenia wnętrza, a w przypadku zdjęcia perspektywicznego z głębią – zyskasz iluzoryczną przestrzeń, dzięki czemu będziesz czuć się dużo swobodniej. Stwórz w swoim mieszkaniu słoneczne wnętrze, wykorzystując fototapetę sakura.

Stwórz oszałamiającą, naturalną atmosferę w swoim domu dzięki jednej z naszych urzekających fototapet ściennych z motywem japońskiego drzewa wiśniowego! Ta wysokiej jakości tapeta nada każdemu pomieszczeniu w Twoim domu świeży i zachęcający wygląd, który obejmuje naturę. Misterne szczegóły motywu drzewa wiśniowego nadają tylko odpowiednią dawkę elegancji, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś został przeniesiony do spokojnego ogrodu kwitnącego pięknem i subtelną energią japońskiego wiosennego dnia.

Nasze fototapety z motywem japońskich drzew wiśniowych drukowane są na trwałym, odpornym na zwijanie papierze, dzięki czemu Twoja przestrzeń będzie wyglądać nieskazitelnie przez wiele lat. Możesz również wybrać jeden z kilku rozmiarów lub zlecić wykonanie fototapety na zamówienie, aby idealnie pasowała do Twojej ściany. Łatwa aplikacja sprawia, że instalacja jest bezproblemowa - przekształcając każdy pokój w oazę spokoju w krótkim czasie!

rozwiń opis >