Brzoza to niezwykle dekoracyjne drzewo. Zielone  listki brzozowe  w połączeniu z biało-czarną korą pnia , wyglądają niezwykle ożywczo, wprowadzają do przestrzeni  wiosenny , radosny nastrój. Brzoza w odsłonie jesiennej także ma swój niepowtarzalny urok , warto wykorzystać jej wizerunek do wykreowania romantycznej sypialni.

Fototapeta z motywem brzozy . Brzoza to symbol miłości i władzy. Brzoza jako motyw w dekoracjach wnętrz.

Czy wiecie, że brzoza od pradawnych czasów była symbolem  miłości , małżeństwa? Warto pamiętać o tym dekorując pomieszczenie sypialni . Gałązki brzozowe obsypane zielonymi listkami , to będzie naprawdę uroczy, energetyczny element dekoracyjny. Dla tych co lubią klimaty rustykalne,  złote liście będą wspaniałą ozdobą salonu, czy kuchni. Ściany o ciemnych barwach , tak obecnie modnych, to naturalny kontrast dla brzozowych liści malowanych w jesiennych kolorach.
Dla starożytnych Rzymian, brzoza była symbolem władzy. Może dlatego dekoratorzy wnętrz wprowadzają wizerunek brzozy do dekoracji przestrzeni biurowych. Smukłe białe pnie i zieleń liści, można wykorzystać do dekoracji ciągów komunikacyjnych. Zwyczajowo korytarze są wąskie, białe pnie je optycznie powiększą , kolor zielonych liści wprowadzi powiew świeżości do zamkniętych przestrzeni .  

Oferujemy także fototapeta 3d do kuchni, więcej informacji, zadzwoń.

Wprowadź piękno natury do swojego domu dzięki naszym fototapetom ściennym z motywem brzozy! Te zachwycające fototapety tworzą idylliczną atmosferę w każdej przestrzeni i zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny efekt. Ta lekka fototapeta wykonana jest z trwałych, ekologicznych materiałów i jest łatwa w montażu. Żywe kolory będą naprawdę wyróżniać się na ścianach, dodając duży plusk życia do wystroju domu. Od wejścia do sypialni, salonu i innych miejsc - te wzory brzozy sprawią, że każdy obszar będzie błyszczał! Dodaj więc odrobinę natury do swojego codziennego życia - zamów nasze fototapety już dziś!

rozwiń opis >