Fototapety do pokoju

W naszej ofercie znajdziecie także fototapety przestrzenne, zdecydowanie polecamy.

Chcesz przeprowadzić totalną metamorfozę wnętrza? Dzięki fototapetom do pokoju możesz zrobić to niskim kosztem, bez konieczności prowadzenia czasochłonnych i brudzących prac remontowych. Fototapety do pokoju pozwalają diametralnie zmienić klimat aranżacji. Dekorując ścianę ciemną fototapetą z opalizującym wzorem, podkreślisz elegancki wymiar pomieszczenia, a wprowadzając do niego mapę czy geometryczną abstrakcję, zaakcentujesz jego nowoczesny i oryginalny charakter.
Atrakcyjnie wyglądają fototapety z efektem powiększenia optycznego. Znajdziesz u nas rozmaitość wzorów zarówno te odważne typu 3d jak i te tradycyjne np. alejki drzew, otwarte okna z widokiem na piękne pejzaże, bezkresne kolorowe łąki kwiatowe, czy drewniane molo prowadzące w dal. Klasyczne fototapety ze wzorami zaczerpniętymi z natury wprowadzają nastrój relaksu spokoju.
Ostatnio nasi klienci coraz częściej wybierają wzory geometryczne o kolorach stonowanych. W dalszym ciągu króluje moda na pastele. Bardzo ładnie komponują się odcienie szarości z kolorem turkusowym. Obejrzyj także przygotowane przez nas kolekcje fototapet. Do kolekcji załączyliśmy informacje na temat bieżących tendencji kolorystycznych. Może te informacje pomogą Ci w doborze kolorów do dekorowanej przestrzeni.

rozwiń opis >