Naklejki, okleiny na meble.

Nowoczesne wzornictwo, szybka metamorfoza wnętrz w ekonomicznej cenie - tak z nami to możliwe. Drukujemy naklejki na różnych foliach i materiałach samoprzylepnych, dedykowanych do aplikacji na różnych podłożach,  między innymi na meblach ale także na  powierzchniach szklanych, czy ścianach. Jeżeli nie masz pewności jaki rodzaj materiału do druku wybrać, skontaktuj się z nami.

Jak wybrać odpowiednią naklejkę do druku do aplikacji na meble ?

Jeżeli meble wykonane z okleiny mają gładką powierzchnię, to radzimy wybrać naklejki na meble z folii kanalikowej z laminacją Premium. Folia kanalikowa jest aplikowana bez użycia wody, a powietrze podczas naklejania łatwo wychodzi poprzez kanaliki. Laminacja Premium, to nakładana maszynowo folia matowa, przeźroczysta, która zabezpiecza druk a naklejka jest wzmocniona i ma dodatkową ochronę przed zadrapaniami. Tak wykonana naklejka stanowi elastyczną okładzinę na meble, którą można docinać nożykiem i dokładnie dopasować do formatu oklejanego elementu.

Nowe życie dla Twoich mebli. Nowoczesny design, odpowiednio dopasowany do stylu wnętrza.

Nasi Klienci często zadają nam pytanie , jak wyczarować  nowy,  atrakcyjny wygląd pokoju, czy kuchni za niską cenę ?. Mamy na to odpowiedź - naklejki, okładziny na meble, fototapety na ściany. Jeżeli meble są w dalszym ciągu funkcjonalne , to dlaczego mamy je zmieniać ?. Wystarczy nowa okleina i zamiast rujnować domowy budżet, można samemu wykreować  nowoczesny design spójny z dekorowaną przestrzenią. Naklejki na meble można przyklejać na całą powierzchnię mebli lub tylko na wybranych elementach mebli. Najczęściej naklejki przyklejane są tylko na frontach mebli. Do dekoracji pokojów dziecięcych najchętniej są wybierane naklejki wycinane po obrysie. Wesołe postaci z bajek, kolorowe zwierzaki, to ulubione motywy dekoracyjne dla najmłodszych. Pomieszczenia mieszkalne pięknie zdobią naklejki z motywami natury: gałązki oblepione kolorowymi kwiatami, stylizowanymi listeczkami, trawy, ptaki, motyle. Meble w pokojach biurowych można z powodzeniem przyozdobić naklejkami w kolorach logo firmy, także stylistyka promująca ekologię, czyste powietrze, piękno przyrody ostatnio jest na topie. Naklejki na meble biurowe o motywach geometrycznych w kolorach pastelowych nie tylko pięknie zdobią ale także optycznie powiększą nam przestrzeń.

rozwiń opis >