Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Tematy

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety ścienne

Na wymiar i na zamówienie

Przekrój tematyczny naszych fototapet jest bardzo szeroki, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś idealnego do swojego wnętrza. Warto bowiem zadbać, by tak wyrazisty element pomieszczenia, które aranżujemy lub zmieniany wyrażał nas samych. Realizujemy również projekty indywidualne. Jeżeli masz gotowy pomysł na fototapetę - my go wykonamy. Możesz oczywiście wybrać dowolną jej wielkość, dzięki czemu dopasujesz ją do wnętrza. Fototapety to dekoracja, którą można zastosować w każdym pomieszczeniu – zaczynając na fototapetach do łazienki, które odmienią szablonowe ściany wyłożone płytkami. Przez designerskie fototapety do salonu nadające charakter pomieszczeniu. Przygotowaliśmy zakładkę, która będzie inspiracją w doborze fototapety do odpowiedniego pomieszczenia. Zachęcamy również firmy oraz instytucje do zapoznania się z ofertą naszych dekoracji. Fototapety do biura sprawdzą się bowiem znakomicie w biurach, zarówno w dużych korporacjach jak i w małych rodzinnych firmach. Rozumiemy zapotrzebowanie na nowy wizerunek i jego odświeżenie również w innych miejscach. Dlatego placówki oświatowe takie jak szkoły będą w stanie dobrać odpowiednie wzory i kolory dopasowane do ich potrzeb oraz grup wiekowych. Fototapety są nowoczesnym, ale zarazem prostym do zastosowania rozwiązaniem, dzięki któremu możesz dowolnie tworzyć, ozdabiać i zmieniać przestrzeń wokół siebie.

Jak wybrać fototapetę na ścianę, która będzie Cię zachwycać przez najbliższe lata? Jeśli już wybraliśmy konkretne pomieszczenie  w którym ma być zamontowana fototapeta to należy zastanowić się nad jej wzorem. Coraz częściej  do dekoracji ścian w salonie wykorzystywane są fototapety ze wzorem kwiatowym. Wzory abstrakcyjne, których zadaniem jest przede wszystkim wprowadzenie odpowiedniego koloru do danej przestrzeni mają ogromny potencjał dekoracyjny. Pejzaże miłe dla oka  kolory natury, które sprzyjają relaksacji na pewno będą trafioną ozdobą każdego salonu. Fototapety monochromatyczne z dodatkiem, delikatnych  odcieni niebieskiego, turkusu, szarości i zieleni  będą  stanowiły doskonałe uzupełnienie do nowoczesnych mebli w salonie.

Przygotowaliśmy także dla Was kolekcję fototapet z uwzględnieniem nowoczesnych tendencji w Dekoracji Wnętrz. Wydawałoby się, że dużym wyzwaniem będą fototapety do pomieszczeń typu: kuchnia, czy łazienka. Wiadomo, tego typu przestrzenie są narażone na wilgoć, częste mycie. Nie boimy się takich wyzwań. Produkujemy fototapety specjalnie wykończone, aby sprostać tym trudnym warunkom. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim wzorem fototapety do kuchni zainteresuj się wzorami tematycznymi związanymi z naturą. Różne wariacje o tematyce  związanej z jedzeniemnapojami, np. owoce, kawa, zioła, warzywa, przyprawy, czy krople wody też będą trafnie kojarzyły się z pomieszczeniami kuchennymi. Dodatkowo do Waszej dyspozycji są wzory fototapet zamieszczone w kolekcjach. Fototapety ze wzorem z wykorzystaniem kolorowych płytek ceramicznych, kafelki typu Delf, czy portugalskich Azulejos. Wybierając wzory fototapet dla dzieci, czy nastolatków spróbujmy także ich wciągnąć w zabawę. Dajmy im możliwość współdecydowania w wyborze dekoracji.  Mamy ogromną ilość wzorów fototapet, naklejek, czy obrazów specjalnie przygotowanych z myślą o najmłodszych. Kolorowy świat bajek, czy świat fantazy mogą stać się kanwą do wyboru wymarzonej dekoracji. Przy wyborze odpowiedniego wzoru dekoracji do pokoju nastolatków możemy sugerować się ich  pasjami. Często sport będzie doskonałą inspiracją do wyboru odpowiedniego wzoru fototapet . Nie zapominajmy o obrazach. Uzupełnieniem do fototapet będą obrazy powiązane tematycznie lub kolorystycznie z fototapetą.

Usiądźmy wygodnie na relaksującej kanapie przy akompaniamencie aromatycznej kawy i zacznijmy przeglądać wybrane kategorie takie jak muzyka. Po prostu. Aby ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy podział na kategorie, dzięki którym Wasza wyobraźnia pokieruje Was do odległych, czy orientalnych miejsc, w których chcielibyście spędzać wolne chwile, a może nawet przeżyć niezapomnianą przygodę podczas tańca. Pozwól swoim ścianom zbudować przestrzeń przygody i odpoczynku. Wybierz swoją fototapetę na ścianę. Zapraszamy do składania zamówień! Fototapety na wymiar i na każdą kieszeń, dla dorosłych i dla dzieci. Kolorowe i czarno-białe. Do mieszkania i do biura. Zmieniaj z nami swoją przestrzeń tak jak chcesz.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij