Infolinia: 22-844-03-98, 690-395-056
twoje-fototapety.pl

Nasz Blog

Jak zamawiać w naszym sklepie?

Jak zamawiać w naszym sklepie?
grudzień 1, 2017

W tym artykule wyjaśnimy jak składać indywidualne zamówienie na produkty w naszym sklepie internetowym.

Zamawianie Krok Po Kroku

I/ Wybierz produkt, który Cię interesuje.

Masz do wyboru 7 rodzajów produktów:

1/ Fototapety

2/Obrazy drukowane na płótnie, oprawiane na krośnie z możliwością oprawy w ramy

3/Panele szklane

4/Obrazy na szkle

5/Obrazy na plexi tzw. szkle akrylowym

6/Naklejki

7/Plakaty

 

II/ Wybierz grafikę, czyli zdjęcie które ma być przedmiotem wydruku.

Masz możliwość dokonania wyboru według przeznaczenia, miejsca gdzie ma być dany produkt zamontowany np. w salonie, kuchni, łazience etc. Dla Twojej wygody posegregowaliśmy także zdjęcia tematycznie. Wybieraj jak chcesz.

III/ Wybierz rodzaj podkładu.

Wybór podkładu danego produktu uzależniony jest od jego późniejszego przeznaczenia (np. inny rodzaj tapety nadaje się do wilgotnych pomieszczeń)

IV/ Określ rozmiar wpisując w cm szerokość i wysokość wybranego produktu.

V/ Skadruj zdjęcie. Nakieruj kursor na zdjęcie i przytrzymując lewym klawiszem myszki ustaw kadr. Pamiętaj, że przed skadrowaniem należy wybrać rozmiar – patrz pkt.IV.

VI/ Funkcjonalności dodatkowe dla poszczególnych produktów:

  • Laminacja Standardzabezpieczenie druku płynnym preparatem. Dzięki laminacji będzie można przecierać powierzchnię wilgotną ściereczką.
  • Laminacja Premium – zabezpieczenie druku przeźroczystą folią. Ten rodzaj laminacji jest możliwy tylko przy wyborze fototapety: winyl na podłożu papierowym i naklejek. Taka laminacja ma podwyższoną wytrzymałość na ścieranie. Rekomendowana do fototapet przeznaczonych do kuchni, łazienek i do naklejek, które są stosowane jako okładziny na meble, drzwi.
  • Werniksowanie: odpowiednie zabezpieczenie obrazów drukowanych na płótnie. Do wyboru werniks matowy lub błyszczący.
  • Wielkość wzoru. Bardzo przydatna funkcja do wzorów powielanych, czyli tam gdzie wzór chcemy pomniejszyć i zwielokrotnić. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu w temacie Fototapeta czy tapeta – co wybrać?
  • Funkcja: opraw obraz w ramę. Rozwiń tą funkcję. Masz możliwość wyboru ramy do oprawy obrazu na płótnie i plakatu. Pamiętaj, że rama wybrana do oprawy plakatu stanowi komplet ze szkłem i pleckami.
  • Akcesoria do paneli, obrazów na szkle, obrazów na plexi. Panele możesz przykleić do ściany przy użyciu sylikonów bezkwasowych (sylikony do luster). W przypadku obrazów na szkle lub plexi, masz do wyboru: blaszki montażowe, śruby lub dystanse. Pamiętaj, że na blaszki polecamy wieszanie mniejszych formatów szkła lub plexi. Szkło jest ciężkie więc im większy format tym elementy montażowe muszą być odpowiednio dopasowane. Więcej znajdziesz informacji przy opisach akcesoriów montażowych.

VII/ Pomoc on-line.

Jeśli masz wątpliwości, co do prawidłowości sporządzonego zamówienia, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Dzwoń: 22-844-03-98, 690-395-056

Pytaj: biuro@twoje-fototapety.pl

Filmy instruktażowe

Poniżej przedstawiamy filmy jak zamówić fototapetę i obraz na płótnie w naszym sklepie. Zobacz jakie to proste!