Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Panele szklane

Na wymiar i na zamówienie

Panele szklane dają imponujące efekty dekoracyjne. Obrazy na szkle prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Panele są nowoczesną i zdecydowanie atrakcyjniejszą wizualnie formą aranżacji niż zwykła ceramika. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje wnętrze wyglądało naprawdę szykownie i z klasą, z pewnością warto zainwestować właśnie w panele szklane. Możesz je zastosować w dowolny sposób, a więc ozdobić nimi podłogę w łazience, czy kuchni lub też wypełnić przestrzenie między blatem a szafkami, co często jest praktykowane w kuchniach. Podłoga w salonie, czy holu wyłożona takimi panelami z pewnością również da zaskakujący efekt stylistyczny. Wszystko zależy więc od koncepcji aranżacyjnej, którą przyjmiemy. Szklane panele znakomicie ożywią wnętrze zarówno w domu, jak i w biurze. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji dla różnego rodzaju pomieszczeń. Zapraszamy zatem do współpracy nie tylko klientów indywidualnych, ale także firmy. Jeśli zaś szukasz konkretnej stylistyki, również przygotowaliśmy kategorię, które ułatwią znalezienie interesującego Cię projektu. Naturaabstrakcjapejzaże – to tylko niektóre z naszym propozycji, których jest naprawdę mnóstwo. Realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Za pomocą kalkulatora na naszej stronie, możesz wybrać dowolną wielkość szklanej tafli, a następnie podzielić ją na mniejsze płyty, co jest wygodnym rozwiązaniem podczas transportu oraz montażu.

Podświetlane diodami LED

Jeśli szukasz nietuzinkowej aranżacji, podświetlane panele szklane odmienią twoje wnętrze. Idealna dekoracja domu lub mieszkania, którą można zainstalować w łazience, salonie, czy kuchni. Są ciekawą i praktyczną alternatywą dla płytek kuchennych – efektownie prezentują się pomiędzy szafkami. Można je także zastosować na powierzchni wysepek kuchennych i wykorzystać je jako dyskretne oświetlenie korytarza. Panele dają miękkie, rozproszone światło, które pozwala zbudować nastrój w pomieszczeniu.
Podświetlane panele szklane to rozwiązanie, na które często decydują się firmy. Świetnie sprawdzają się w holach, recepcjach i biurach. Przyciągają wzrok jako ozdoba lad czy ścian. Oprócz walorów dekoracyjnych, podświetlane obrazy mogą pełnić funkcję reklamową (panele podświetlane LED z logo, wybraną grafiką i/lub napisem czy sloganem).
Panele mogą być podświetlone krawędziowo lub równomiernie na całej powierzchni dzięki zastosowaniu materiału rozpraszającego światło. Każdy z modeli wyposażony jest w energooszczędne źródło światła - diody LED, dzięki którym koszt użytkowania urządzenia jest niski. Ich powierzchnia jest trwała i odporna na zarysowania. Panele szklane są łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć je miękką szmatką z dodatkiem płynu do szyb.
Panele podświetlane składają się z drukowanych w wysokiej jakości fotografii, tafli grubego szkła i podświetlenia LED. Dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na podświetlane panele LED?
• Są idealną dekoracją domu lub firmy
• Są doskonałym nośnikiem reklamy
• Są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED
• Są łatwe do utrzymania w czystości

Nowoczesny design. Szybka metamorfoza Twojej kuchni. Obrazy na szkle = Imponujące efekty dekoracyjne.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij