Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Panele szklane

Na wymiar i na zamówienie

Panele szklane dają imponujące efekty dekoracyjne. Obrazy na szkle prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Panele szklane są nowoczesną i zdecydowanie atrakcyjniejszą wizualnie formą aranżacji niż zwykła ceramika. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje wnętrze wyglądało naprawdę szykownie i z klasą, z pewnością warto zainwestować właśnie w panele szklane. Możesz je zastosować w dowolny sposób, a więc ozdobić nimi podłogę w łazience, czy kuchni lub też wypełnić przestrzenie między blatem, a szafkami, co często jest praktykowane w kuchniach. Podłoga w salonie, czy holu wyłożona takimi panelami ze szkła z pewnością również da zaskakujący efekt stylistyczny. Wszystko zależy więc od koncepcji aranżacyjnej, którą przyjmiemy. Szklane panele znakomicie ożywią wnętrze zarówno w domu, jak i w biurze. Na naszej stronie znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych propozycji dla różnego rodzaju pomieszczeń. Zapraszamy zatem do współpracy nie tylko klientów indywidualnych, ale także firmy (szczególnie z Warszawy i okolic). Jeśli zaś szukasz konkretnej stylistyki, również przygotowaliśmy kategorię, które ułatwią znalezienie interesującego Cię projektu. Naturaabstrakcjapejzaże – to tylko niektóre z naszym propozycji, których jest naprawdę mnóstwo. Realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Za pomocą kalkulatora na naszej stronie, możesz wybrać dowolną wielkość szklanej tafli, a następnie podzielić ją na mniejsze płyty, co jest wygodnym rozwiązaniem podczas transportu z Warszawy oraz montażu.

Panele szklane podświetlane diodami LED

Jeśli interesują Cię nietuzinkowe aranżacje, podświetlane panele szklane, Warszawa odmieni twoje wnętrze. Idealna dekoracja domu lub mieszkania, którą można zainstalować w łazience, salonie, czy kuchni. Są ciekawą i praktyczną alternatywą dla płytek kuchennych – efektownie prezentują się pomiędzy szafkami. Można je także zastosować na powierzchni wysepek kuchennych i wykorzystać je jako dyskretne oświetlenie korytarza. Panele dają miękkie, rozproszone światło, które pozwala zbudować nastrój w pomieszczeniu.
Podświetlane panele szklane to rozwiązanie, na które często decydują się firmy. Świetnie sprawdzają się w holach, recepcjach i biurach (zapraszamy do naszej galerii w Warszawie), gdzie przyciągają wzrok jako ozdoba lad czy ścian. Oprócz walorów dekoracyjnych, podświetlane obrazy mogą pełnić funkcję reklamową (panele szklane podświetlane LED z logo, wybraną grafiką i/lub napisem czy sloganem).
Panele szklane mogą być podświetlone krawędziowo lub równomiernie na całej powierzchni dzięki zastosowaniu materiału rozpraszającego światło. Każdy z modeli wyposażony jest w energooszczędne źródło światła - diody LED, dzięki którym koszt użytkowania urządzenia jest niski. Ich powierzchnia jest trwała i odporna na zarysowania. Panele szklane są łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć je miękką szmatką z dodatkiem płynu do szyb.
Panele podświetlane składają się z drukowanych w wysokiej jakości fotografii, tafli grubego szkła i podświetlenia LED. Dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na podświetlane panele LED?

• Są idealną dekoracją domu lub firmy
• Są doskonałym nośnikiem reklamy
• Są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED
• Są łatwe do utrzymania w czystości

Nowoczesny Warszawski design. Szybka metamorfoza Twojej kuchni. Obrazy na szkle = Imponujące efekty dekoracyjne.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij