Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Obrazy

Obrazy są z całą pewnością jedną z najbardziej efektownych i najciekawszych dekoracji, jakie możemy zastosować przy aranżowaniu wnętrza inspirując się chociażby architekturą. Czasem trudno jednak znaleźć obraz o tematyce, której szukamy i odpowiedniej wielkości. Obrazy nie muszą być zawsze małe. Te duże znakomicie bowiem przykuwają uwagę i stają się dominującym akcentem, który determinuje styl wnętrza. Taka dekoracja z pięknym krajobrazem jest też prostym sposobem, by pomieszczenie nabrało świeżości i charakteru. Nasza propozycja to obrazy na płótnie, których wielkości możesz dowolnie wybierać. Na życzenie klientów przygotowujemy reprodukcje znanych dzieł. Realizujemy również indywidualne pomysły i projekty. Jeśli jednak nie masz jeszcze konkretnej wizji, jaki obraz chciałbyś powiesić na ścianie w swoim domu, czy biurze, na naszej stronie znajdziesz mnóstwo inspiracji ponieważ posiadamy wiele motywów natury ożywionej i nieożywionej. Przede wszystkim proponujemy obrazy do salonu lub innych pomieszczeń, wśród których masz możliwość doboru wielkości. Kategorie, które zaproponowaliśmy z pewnością pomogą podjąć odpowiednią dla Was decyzję.

Ilość zdjęć do druku obrazów abstrakcyjnych jest ogromna. Wynika to tylko z tego, że nasi Klienci mają różny gust i w związku z tym różne potrzeby związane z dekoracją wnętrz, a my chcielibyśmy żeby każdy z Was mógł skorzystać z naszego sklepu. Nie chcielibyśmy uzurpować sobie prawa wpływu na wasze wybory ale jeśli nasze podpowiedzi, czy inspirację będą mogły Wam pomóc w wyborze obrazów to oczywiście będzie nam bardzo miło. Często Klienci pytają nas jaki obraz wybrać? Obraz powinien pasować do danego pomieszczenia, atmosfery w nim panującej, stylu przeważających dekoracji, a przede wszystkim musi być w zgodzie z Waszą estetyką. To Wy będziecie na niego spoglądać i musi to Wam sprawiać przyjemność. Do salonu polecamy obrazy  związane z malarstwem, sztuką. W salonach także  sprawdzają się obrazy nowoczesne. Zobaczcie także kolekcję obrazów gdzie główną rolę gra faktura i kolor obrazu. W naszych inspiracjach znajdziecie także obrazy sklasyfikowane według pór roku. Jeśli masz dużą ścianę do wykorzystania może obrazy wieloczęściowe: dyptyki, tryptyki będą odpowiednią formą do jej dekoracji. Na pewno odpowiednie wzory znajdziecie nie tylko w temacie malarstwa. Świetnie będą nadawały się obrazy z przedstawieniem martwej natury. W zakładce pt. obrazy do jadalni znajdują się wyselekcjonowane wzory, które tematycznie na pewno  będą pasowały do przestrzeni kuchennych, związanych z konsumpcją, jedzeniem, napojami.

Obrazy we wzory kwiatowe, czy wzory związane z naturą także pięknie będą prezentowały się w kuchni. Mamy też świetny wybór obrazów do sypialni. Sypialnia to Twoja intymna przestrzeń, gdzie możesz schować się przed całym światem. Tak więc możesz ją udekorować jak chcesz, nie musisz sugerować się opinią przyjaciół i znajomych. Zapraszamy do obejrzenia naszych inspiracji gdzie zarówno znajdziesz klasyczne rozwiązania jak i te bardziej zwariowane, mniej formalne np. obrazy związane  z tematem pt. erotyka. Zachęcamy także do dekoracji sypialni wykorzystując możliwości jakie nam dają wszelkiego rodzaju naklejki. Naklejki można stosować nie tylko na ściany, możemy nimi oklejać powierzchnię mebli, czy duże fronty często nieciekawych szaf (zajrzyj w zakładkę naklejki). W  wyborach  obrazów pomocną będzie także zakładka style. Sprawdź jak  w bardzo prosty sposób dopasujesz grafikę, która będzie korespondowała ze stylem dekorowanej przestrzeni. 

Jeśli nie masz pomysłu na konkretny wzór, a zabawa z kolorem jest najważniejsza w Twojej koncepcji dekoracji, zastanów się nad malarstwem abstrakcyjnym. To zawsze się dobrze sprawdza. W przygotowanych  kolekcjach obrazów, także znajdziesz liczne podpowiedzi. Nie zapomnieliśmy także o maluchach i nastolatkach. Obrazy dla dzieci mogą spełniać wieloraką rolę. Kształtowanie zmysłu estetycznego i  edukacja. W dziecięcych pokojach, tematem przewodnim mogą być postacie z bajek, komiksów, czy tajemniczy świat fantasy. Pamiętaj, że obraz z łatwością możesz zmienić. Jeśli zainteresowania twojego dziecka ulegną zmianie, możesz bardzo szybko zmienić wystrój jego pokoju tak aby odzwierciedlał jego aktualne pasje. W pokojach nastolatków sprawdzą się  wzory obrazów z tematyki: sport, taniec, muzyka, czy pop art. Dziewczyny często są fankami mody. Chłopców natomiast pasjonują szybkie samochody. Pozwólcie im na zaprojektowanie własnego pokoju. Może wspólna zabawa w projektowanie uchyli rąbka tajemnicy na temat ich zainteresowań, marzeń. 

Obrazy na płótnie to świetna dekoracja dla domu, ale także do biura, czy różnego rodzaju instytucji. Na naszej stronie podpowiadamy, jakie obrazy mogą pasować do różnego rodzaju pomieszczeń i biur. Mamy nadzieje, że ułatwi to Twoje poszukiwania idealnego obrazu na płótnie. Galeria reprodukcji uznanych malarzy w Twoim domu. Obrazy wydrukowane na płótnie i naciągnięte na krosno. Możliwość oprawy w ramy. To także pomysł na wspaniały prezent.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij