Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Obrazy na Plexi

Obrazy na plexi, tzw. szkle akrylowym, to ciekawy  pomysł na elementy dekoracyjne dedykowane do nowoczesnych wnętrz. Nawet duże tafle plexi są lekkie, estetyczne ,  wygodne w montażu, a efekty dekoracyjne niepowtarzalne. Obraz wykonany na plexi i montowany na dystansach , jest odsunięty od ściany. Ten dystans i  odpowiednio dobrana grafika pozwalają uzyskać efekt  głębi , efekt 3d. Nasze obrazy na plexi  są atrakcyjna formą dekoracji wnętrz mieszkalnych typu salon, jadalnia , pokój młodzieżowy. Bardzo często obrazy na plexi są elementem dekoracji wnętrz biurowych , hotelowych czy kawiarni, baru. Jeśli zastanawiasz się nad rodzajem grafiki na plexi, to wybór masz właściwie niczym nie ograniczony. Możemy tylko podpowiedzieć ,że ładnie wyglądają zdjęcia z efektem dali np. morze po horyzont, drewniane molo na wodzie, mosty . Piękne są także krajobrazy z efektem przestrzeni w tle , lasy, rzeki, czy niekończące się pola kwiatowe. Do łazienki polecamy wodospady, fale morskie, groty z których po kamieniach spływa woda. Kwiaty , trawy pokryte rosą, zielone pędy bambusa ładnie będą zdobić  przestrzenie typu SPA. Obrazy na plexi z motywem abstrakcyjnym, polecamy przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych. Dobierając obraz abstrakcyjny wystarczy kierować się barwą. Zastanów się jaki kolor będzie pasował do dekorowanego wnętrza a także jakimi kolorami lubisz się otaczać . Obrazy to uniwersalna forma dekoracji wnętrz . Produkujemy nie tylko obrazy na plexi . Masz naprawdę duży wybór . Zobacz także nasze obrazy drukowane na płótnie i oprawiane na krosnach drewnianych, obrazy na szkle. Na pewno znajdziesz u nas ciekawe rozwiązania , które mogą zainspirować Cię do własnych rozwiązań .

Dlaczego wybrać obraz na plexi

Obrazy na plexi pięknie będą zdobić wnętrza kuchenne, łazienkowe, baseny , czyli wnętrza narażone na podwyższoną wilgotność. Wystarczy miękka ściereczka do wytarcia nagromadzonej pary.  Często tego typu obrazy są wybierane do dekoracji przestrzeni w biurach, hotelach . Dekoratorzy wnętrz stosują obrazy na plexi  jako główny element dekoracji salonów. Obraz na plexi to także fajny pomysł na wypełnienie otworu w drzwiach. Możemy plexę pokryć  zadrukowaną folią przeźroczystą i grafika będzie widoczna po obu stronach drzwi. Jeśli potrzebujesz inny wymiar obrazu niż podany w naszych wyborach , skontaktuj się z nami , przygotujemy indywidualną kalkulację . Lekka przeźroczysta plexa i piękna na niej grafika na pewno będzie ładnie prezentować się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Co wybrać? Obraz na plexi czy obraz wykonany na szkle?

Szkło jest cięższe od plexi ale  na pewno jest bardziej , połyskliwe i  odporne na zarysowania. Jeśli w pomieszczeniu często przebywają dzieci a nie możemy sobie pozwolić na obraz ze szkła hartowanego to sugerujemy wybrać obraz na plexi .
Obrazy na plexi są często nośnikiem reklamy. Tu na korzyść plexi  przemawia jej lekkość i łatwość przewozu na wszelkie szkolenia, pokazy  ale także względy bezpieczeństwa i łatwość utrzymania plexi w czystości.

Jak montować obraz na plexi?

Obrazy na plexi można przykleić do ściany, lub zamontować na blaszkach. Jeśli chcemy uzyskać efekt odstawania od ściany , proponujemy dystanse.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij