Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Plakaty ścienne

Drukowane na papierze fotograficznym

Plakaty to sprytny i ekonomiczny sposób na dekorację ścian. Mamy do wyboru miliony fotografii. Na pewno znajdziesz atrakcyjne motywy, które będą inspiracją do stworzenia własnego projektu udekorowania wnętrz. Biało-czarne grafiki będą ładnie prezentowały się w nowoczesnych  jasnych pomieszczeniach. Jeśli chcesz pozwolić sobie na zabawę z kolorem zobacz motywy abstrakcyjne. Świat fantazji wspaniale będzie uzupełniał wystrój sypialni, będzie pięknie dekorował także pokoje przeznaczone dla dziewczynek. Mamy też propozycje dla chłopców. Plakaty o ulubionej tematyce sportowej czy plakaty z samochodami Formuły -1, a dla obieżyświata plakaty ze sławnymi budowlami, nadadzą niepowtarzalny charakter dekorowanej przestrzeni.
Do wnętrz o charakterze użyteczności publicznej proponujemy plakaty o tematyce związanej z przyrodą, ekologią, naturą. Sprawdzą się także motywy z krajobrazami. Jeśli chcemy podkreślić swoje silne związki z miejscem w którym zlokalizowane jest biuro zachęcamy do wykonania cyklu plakatów, w których będzie się przewijał motyw przewodni np. „moje miasto” . Mogą to być zdjęcia budynków o ciekawej architekturze , czy panorama miasta a nawet węzeł komunikacyjny czy most ,  który należy pokonać aby dostać się do swojego miejsca pracy . 
Plakaty wspaniale podkreślą indywidualny charakter wnętrz  w biurzew pokojach, recepcjach hotelowych. Do dekoracji  pokojów hotelowych często są wybierane plakaty o motywach abstrakcyjnych. Pakat ma tu za zadanie nawiązać do przewodniego koloru w którym zaprojektowany jest pokój. Plakat promujący pejzaż , architekturę krajobrazu czy miasto w którym jest zlokalizowany hotel  także będzie ładnie prezentował się w pokojach czy recepcji hotelu. 
Plakat można oprawić w antyramę lub w tradycyjną ramę aluminiową.  Jeśli chciałbyś u nas zakupić usługę oprawy w ramę aluminiową , skontaktuj się z nami i dokonamy wycenę oprawy.
Plakaty , na wymiar i na każdą kieszeń, dla dorosłych i dla dzieci. Kolorowe i czarno-białe. Do mieszkania i do biura. Zmieniaj z nami swoją przestrzeń tak jak chcesz.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij