Infolinia: 22-844-03-98, 690-395-056
twoje-fototapety.pl

Nasz Blog

Rok szkolny już tuż, tuż. Pora wracać do szkoły!

Rok szkolny już tuż, tuż. Pora wracać do szkoły!
Sierpień 29, 2018

Przed rodzicami kolejne wyzwanie. Co zrobić aby dziecku nauka sprawiała przyjemność. Jak go odciągnąć od komórki i komputera, wirtualnego świata mediów społecznościowych.  Nie mamy na to gotowego rozwiązania. Proponujemy proste rozwiązania, postaraj się stworzyć zachęcającą do nauki atmosferę, na pewno nie zaszkodzi, a może spowoduje, że uczeń polubi swój pokój, znajdzie w nim azyl przed codziennym zgiełkiem a tym samym chętniej zajrzy do książki czy zeszytu.

Dylematy rodziców – co wybrać?

Porozmawiaj z dzieckiem na temat dekoracji, które chciałby widzieć w swoim pokoju. Potraktuj to jako wstęp do wspólnej zabawy. Mamy dla Was fototapety, naklejki i plakaty ułożone tematycznie według przeznaczeń. Dla uczniów klas 1- 3, proponujemy naklejki ze zwierzątkami, postaciami z bajek, wesołe literki, mapy.

Dla starszych dzieci i młodzieży atrakcyjną dekoracją mogą być motywy związane ze sportem, tańcem, muzyką. A może plakaty z krajobrazami, urokliwe miejsca z wakacji, plakaty z motywacyjną sentencją, czy ulubionym wierszem, mottem na najbliższy rok szkolny? Naklejki można z powodzeniem aplikować na ściany, meble, szkło. Montaż naklejek to dziecinnie łatwe zadanie. Na pewno poradzicie sobie sami albo przy współudziale dzieci.

Zainspiruj się!

Tak dla przykładu przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji, a więcej znajdziecie na naszej stronie pod zakładkami: do pokoju młodzieżowego, do pokoju dziecka, do przedszkola, do szkoły  a także zakładkami tematycznymi.

Fototapeta do pokoju ucznia z mapą świata ze zwierzętami Naklejka wycinana po obrysie do pokoju chłopca.
Sympatyczna fototapeta do pokoju dziecka – Mapa świata ze zwierzątkami. Bawi i uczy. Naklejka wycinana po obrysie. Idealna dla małego sportowca, miłośnika piłki nożnej.
Fototapeta do pokoju dziecka z sowami Fototapeta z kamienicami w Paryżu
Fototapeta z leśnym motywem w pokoju Twojego dziecka? Czemu nie! Harmonijnie współgra z plakatem z alfabetem. Fototapeta czy obraz mogą przywołać miłe wspomnienia z wakacyjnej podróży.