NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Panele Szklane Podświetlane

Przeznaczenie

Panel szklany świetlny – dekoracje doświetlające hol, korytarz

Jeśli do dekoracji macie przestrzeń bez okien a często tak jest w przypadku ciągów komunikacyjnych, korytarzy, holów, panel szklany z podświetleniem będzie stanowił źródło delikatnego światła, dodatkowo pozwoli na wyeksponowanie w ciemnych pomieszczeniach elementów dekoracyjnych.

Panele szklane podświetlane

Możemy śmiało powiedzieć , że panele podświetlane ledami , to już standardowe rozwiązania stosowane w dekoracjach wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu. Panel szklany podświetlany , czy obraz na szkle z podświetleniem można dopasować do każdego wnętrza , zarówno do dekoracji kuchni, salonu i eleganckiej restauracji. Światło jest równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni szkła. Intensywnością oświetlenia ledowego można odpowiednio sterować poprzez jego rozjaśnianie, ściemnianie. Grafika z podświetleniem może nam służyć nie tylko jako dekoracja ale także jako doświetlenie , czy mocniejsze zaakcentowanie dekoracji.

Panele szklane Ledowe – nowoczesna dekoracja do kuchni.

Coraz częściej nasi Klienci zamawiają panele szklane z podświetleniem ledowym do dekoracji przestrzeni między szafkami kuchennymi. Panel świetlny z grafiką zdobi kuchnię, dyskretnie emanuje światłem, tworząc jednocześnie miłą atmosferę, sprzyjającą spotkaniom przy stole. Do kuchni polecamy panele szklane ledowe obsadzone na ramie aluminiowej. Rama aluminiowa bezpiecznie stabilizuje nawet długi do 300 cm panel, chroni jego brzegi , a jej profil pozwala na ukrycie wewnątrz zasilacza. Nasza technika pozwala na łagodne rozproszenie światła na całej powierzchni panela.

Bestsellery

Obraz na szkle z podświetleniem LED - jako dekoracja salonu, loftu

Jeżeli chcemy uniknąć obsadzenia panela w ramie, możemy zastosować montaż panela na dystansach. Dystanse odsuną panel od ściany na 3 cm. Światło będzie rozchodziło się poprzez szkło, dodatkowo promienie świetlne będą delikatnie wychodziły spod jego obrzeży. Taki rodzaj paneli polecamy do pomieszczeń „suchych”, czyli pomieszczeń gdzie nie ma penetracji parą , wodą, np. do pokoju , biura, korytarza.

pokaż więcej

Tematy

pokaż więcej

Jak bezpiecznie zamontować panele szklane z podświetleniem.

Panele szklane podświetlane możemy montować bezpośrednio na ścianie ale także na meblach. Ważne jest aby podłoże na którym montujemy panel świetlny był stabilny , gdyż musi utrzymać dość duży ciężar. Panele obsadzone na ramie najczęściej montuje się na specjalne sylikony , przyklejając do ściany czy innego podłoża. Jeżeli zamawiasz panel do montażu na dystansach pamiętaj, że jeżeli jego dłuższy bok nie przekracza 150 cm wystarczy zamówić 4 otwory i 4 dystanse. Przy większych formatach polecamy 6 otworów i 6 dystansów. Więcej na temat montaży paneli znajdziesz w instrukcji .

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij