NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Panele Szklane Krajobraz

Panele szklane z naniesionym wodospadem to kolekcja różnorodna. Każdy bowiem - indywidualista, romantyk czy futurysta - znajdzie tu coś dla siebie. Bogactwo koncepcji jest ogromne. Wszystkie łączy jedno – są zjawiskowe. Takie też stanie się Twój salon, pokój czy gabinet w biurze. Panele szklane z pejzażem są tak spektakularne, że z powodzeniem mogą odgrywać główną rolę w aranżacji. Oryginalny montaż oraz chromowane dystanse gwarantują efektowną wizualizacje. Możesz bawić się ich wielkością – ozdobić fragment lub nawet całą ścianę. Niewielkim kosztem i wysiłkiem możesz uzyskać zupełnie nowe wnętrze.
Czytaj więcej > Panele szklane z naniesionym wodospadem to kolekcja różnorodna. Każdy bowiem - indywidualista, romantyk czy futurysta - znajdzie tu coś dla siebie. Bogactwo koncepcji jest ogromne. Wszystkie łączy jedno – są zjawiskowe. Takie też stanie się Twój salon, pokój czy gabinet w biurze. Panele szklane z pejzażem są tak spektakularne, że z powodzeniem mogą odgrywać główną rolę w aranżacji. Oryginalny montaż oraz chromowane dystanse gwarantują efektowną wizualizacje. Możesz bawić się ich wielkością – ozdobić fragment lub nawet całą ścianę. Niewielkim kosztem i wysiłkiem możesz uzyskać zupełnie nowe wnętrze.

Kategoria: Panele Szklane

Podłoże: opis produktu

Panele szklane do łazienki wodospad

Wodospad to potężny i niezaprzeczalny symbol życia i witalności kojarzący się jedynie z tropikalnymi wyspami, które nie są osiągalne dla wszystkich. Szum wody, mgła w powietrzu, naturalne piękno natury – już niedługo będziesz mógł przenieść się w takie miejsce, będąc we własnej łazience. To miejsce, w którym człowiek rozpoczyna dzień i go kończy, tam można zrelaksować się, odpocząć i cieszyć się życiem. Teraz możesz mieć swój własny mały kawałek raju w domu dzięki naszym szklanym panelom ze zdjęciami wodospadów. Wyłożenie jednej ze ścian w łazience panelami z tak nietypowym motywem z pewnością poprawi Ci nastrój podczas zwykłego wieczornego prysznica. Jeśli nie masz czasu na egzotyczne wycieczki, a równie dobrze odpoczywasz w domu, to spraw sobie warunki sprzyjające odprężeniu. Poza wizualnymi zaletami szklanych paneli, których nadruk jest wyraźny i trwały, a szkło hartowane wytrzymałe, to są one też bezproblemowe w kwestii utrzymania porządku. Znajdź wodospad, na którym chciałbyś spędzać czas i zamów go do swojej łazienki.

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij