Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety: Do kuchni

Kuchnia jest sercem domu. To tutaj przygotowywane są smakowite potrawy i toczą się długie, wieczorne rozmowy nad szklanką gorącej herbaty. Właśnie dlatego przestrzeń ta musi być wyjątkowa – przytulna, harmonijna i piękna, tak aby przebywanie w domowym azylu niezmiennie sprawiało przyjemność domownikom. Doskonałym sposobem na zbudowanie niepowtarzalnego charakteru w tym wnętrzu, będzie pokrycie jednej ze ścian tapetą do kuchni. Delikatne kwiaty i zielone krajobrazy wspaniale będą komponowały się z prowansalską stylistyką. Kolorowe, modernistyczne grafiki świetnie ożywią industrialne wnętrze, kontrastując z chłodnymi barwami ścian i surowym betonem. Fototapety do kuchni w barwach natury podkreślą przytulną atmosferę rustykalnego wnętrza, a impresje na temat wykwintnych potraw, owoców, warzyw i ziół poprawią nastrój i apetyty domowników. 

Fototapety do kuchni to wspaniały pomysł na wprowadzenie nowoczesności i świeżości do wystroju. Nawet jeśli pomieszczenie urządzone jest w tradycyjny sposób, to właśnie dzięki fototapetom do kuchni będziesz mógł je diametralnie odmienić, urozmaicić i uatrakcyjnić. Wzory owocowe, kwiatowe, ilustracje natury, smakołyków, motywy abstrakcje – to tylko niektóre wśród naszych licznych propozycji fototapet do kuchni. Ich montaż jest łatwy, a efekt naprawdę potrafi pozytywnie zaskoczyć. Co ważne, fototapety do kuchni są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne oraz nie chłoną wilgoci.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Fototapeta do Kuchni? Czy Panel szklany? Mamy dla Was różne propozycje dekoracji. Fototapeta w kuchni na pewno będzie tańszym rozwiązaniem niż dekoracja kuchenna wykonana z użyciem panelu szklanego. Fototapety do kuchni proponujemy z zastosowaniem podkładu winylowego i laminacją typu Premium. Fototapety wykonane w takiej technice charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć i ścieranie . Panel szklany wygląda zjawiskowo. Grafika widoczna przez szkło zyskuje głębię a refleksy świetlne odbite od naturalnego szkła dodatkowo przydają całej dekoracji lekkości i uroku. Szkło w kuchni jest rozwiązaniem bardzo wygodnym jeśli mamy na uwadze utrzymanie tego miejsca w idealnej czystości. Możemy zapomnieć o fugach, które wymagają ciągłego czyszczenia. Jeśli jednak budżet mamy ograniczony zalecamy fototapetę laminowaną. Jak wybrać odpowiedni wzór fototapety do kuchni. Należy zastanowić się czy ma być to fototapeta na całą ścianę czy tylko na tą część która jest miedzy szafkami kuchennym. Wzory są posegregowane według przeznaczeń i tematycznie. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy także w kolekcjach wzory fototapet pod szafki kuchenne. Nie znaczy to, że tylko te wzory nadają się do wykorzystania w przestrzenie między szafkowe. Bardzo często wykorzystywane są wzory z serii: potrawy i napoje. W kuchniach nowoczesnych często wykorzystywane są wzory abstrakcyjne, wzory 3d. Życzymy udanych wyborów.

Podobne kategorie

    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij