Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety: Do łazienki

Gorąca woda, aromatyczna piana, nastrojowa muzyka. Przekształcenie łazienki w domowe Spa naprawdę nie jest trudne. Wystarczy jedynie zadbać o odpowiedni nastrój. Z pewnością pomogą Ci w tym fototapety do łazienki. Harmonijne, jasne wzory optycznie powiększą przestrzeń, a kolorowe motywy ożywią nowoczesne aranżacje. Fototapety do łazienki z motywem wody doskonale wpiszą się w estetykę klasycznego wnętrza, a krajobrazy z palmami i leniwie falującym oceanem pozwolą przenieść się myślami tam, gdzie czas płynie wolniej. Możesz  wybrać wzór dedykowany do SPA  i wyczarować swój własny pokój kąpielowy , relaksacyjny. Często nasi Klienci nas pytają , jak udekorować stylową łazienkę . Należy sobie odpowiedzieć na pytanie w jakim stylu ma być ta łazienka ?. Styl klasyczny , romantyczny , nowoczesny a może glamour?. Dla każdego stylu znajdziemy odpowiednie motywy dekoracyjne . Zobacz nasze wyselekcjonowane wzory w tematach pt. style .

Nie zapominajmy o naszych dzieciach. Wybierając bajkowe motywy lub zabawne grafiki, możesz zmienić łazienkę w przestrzeń wodnej zabawy, którą z pewnością pokochają i a codzienna kąpiel stanie się większą przyjemnością. 

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Fototapety do łazienki to znakomity pomysł na oryginalną dekorację. Są proste w montażu i co ważne, możesz wybrać rozmiar, który będzie doskonale dopasowany do potrzeb aranżacyjnych konkretnego pomieszczenia. Całkowita metamorfoza w wystroju łazienki wymaga nie lada nakładów finansowych. Czy zatem nie lepiej zrobić to prościej i zmienić wnętrze, wykorzystując wyjątkową fototapetę do łazienki? Za pomocą takiej dekoracji, możesz diametralnie zmodernizować przestrzeń, podkreślić wybrane elementy aranżacji, wprowadzić do niej efekt trójwymiaru, a nawet nadać całości artystyczny wyraz. Częstym motywem dekoracyjnym w łazienkach są wzory zaczerpnięte z płytek ceramicznych. Fototapety ze wzorami kolorowych portugalskich płytek azulejos  , niebieskich kafli z Delf stworzą nam piękny klasyczny pokój kąpielowy .Do nowoczesnych przestrzeni łazienkowych także rekomendujemy wzory geometryczne , wzory abstrakcyjne w pastelowych kolorach.
Jeśli rozporządzasz większym budżetem to może także zainteresują Cię panele szklane z grafiką. Szkło wspaniale sprawdza się w łazience. Szkło jest wygodne w utrzymaniu. Naturalny blask szkła ładnie współgra z armaturą łazienkową . W połączeniu ze szkłem ładnie będzie wyglądała fototapeta ze wzorem szlachetnego kamienia, marmuru, granitu. To doskonała propozycja dla osób, które lubią proste i nietuzinkowe pomysły. Obejrzyj nasze propozycje zawarte w kolekcjach. Może w Twoich wyborach także pomocne okażą się  nasze inspiracje. 

Nasze fototapety do łazienki są odporne na wilgoć, dzięki czemu z powodzeniem będą służyły Ci przez długie lata. Mamy specjalne rozwiązania stosowane w produkcji fototapet  dedykowanych do przestrzeni o podwyższonej wilgotności . Rekomendujemy podłoże winylowe z laminacją Premium.

    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij