Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety: Do łazienki

Łazienka to miejsce, w którym codziennie dbamy o nasz wygląd, ale nie tylko. To właśnie tutaj zażywamy relaksujących kąpieli i możemy odpocząć po męczącym dniu. Jej wystrój powinien więc wpływać na nas kojąco i jednocześnie prezentować się bardzo schludnie. Z tego względu większość osób decyduje się na wybór jasnych odcieni. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że pozwala także optycznie powiększyć przestrzeń, co jest bardzo wskazane w przypadku łazienki, gdyż zazwyczaj jest to najmniejszy pokój w mieszkaniu. Można to jednak uczynić również przy zastosowaniu innych rozwiązań. Jednym z nich jest fototapeta, która najczęściej pojawia się na największej ścianie. Jest to nowy trend dominujący przy okazji nowoczesnych aranżacji. Doskonale odnajdzie się we wnętrzach, gdzie to dodatki, a nie kolor, odgrywają najważniejszą rolę. 

Jakie fototapety warto wybierać do łazienki?

Wnętrze łazienki musi zostać utrzymane w harmonijnym stylu. Powinny pojawić się w nim widoki, które kojarzą się z odpoczynkiem. Dobrym wyborem okażą się zatem wszelkiego rodzaju krajobrazy i pejzaże. Jednym z nich może być rajska plaża. Zażywając kąpieli, można choć na chwilę przenieść się do egzotycznego kraju, gdzie panuje gorąca atmosfera. Taki obraz bez wątpienia zadziała na wyobraźnię. I choć wszelkie motywy z wodą bardzo dobrze sprawdzą się w łazience, można postawić również na zupełnie inny motyw, np. kwiatowy. Natura i wszystko, co się z nią kojarzy ma bardzo duże znaczenie dla pielęgnacji. Większość kosmetyków oparta jest przecież o działanie roślin, można zatem rzec, że przyroda niemal nas otacza w łazience. Dlaczego zatem nie powinna się pojawić również na ścianie? Obraz lasu bądź łąki na wiele osób także działa kojąco i pozwala się wyciszyć. Dzięki temu prywatna łazienka może zamienić się w najbardziej luksusowe SPA.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Wybierz własny wzór fototapety

Fototapety do łazienki i ich wzory znajdują się w naszej galerii. Do Państwa dyspozycji oddajemy wiele, oryginalnych motywów, które doskonale pasują do tego pomieszczenia. Jeśli jednak zależy Państwu na konkretnym wzorze, którego nie ma w naszej ofercie,  zapraszamy do kontaktu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby sprostać wymaganiom klientów. Nasze fototapety powstają przy użyciu technologii druku cyfrowego, dlatego cechuje je najwyższa jakość wykonania, precyzja i wytrzymałość. Fototapety prezentują się nadzwyczajnie i nie tracą na wyglądzie wraz z upływem lat. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych propozycji!

    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij